Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranej branży

Branża

Polityka prywatności subskrybentów Biuletynów

Wejście w życie: 25 maja 2018 r.

Przetwarzanie danych osobowych subskrybentów naszych newsletterów odbywa się zgodnie z następującymi zasadami:

Kto przetwarza dane?

Administratorem danych osobowych jest Gemius SA z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 48, 02-672 Warszawa.

Jakie dane są przetwarzane?

Przetwarzamy Twój email, imę, nazwisko, firmę oraz informacje o zamówionych i otrzymanych biuletynach lub raportach. Niekiedy możemy zbierać bezpośrednio od Ciebie informacje na temat tematów, które Cię interesują.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane są wykorzystywane w celu dostarczenia Ci materiałów, które mogą być interesujące dla Ciebie. Twój adres e-mail nie zostanie sprzedany, wynajęty ani wydzierżawiony stronie trzeciej.

Na jakiej podstawie dane są przetwarzane?

Podstawą prawną dla przetwarzania danych jest zgoda. W każdej chwili masz prawo ją wycofać. Jeśli nie chcesz już otrzymywać naszych elektronicznych biuletynów, informacji marketingowych czy raportów, możesz po prostu kliknąć link "anuluj subskrypcję" dostępny w każdym e-mailu lub skontaktować się z nami i poprosić o usunięcie z naszej bazy danych e-mail.

Do kogo dane są przesyłane, komu udostępniane?

Możemy udostępniać dane naszym podwykonawcom, w szczególności dostawcom platform mailingowych. Udzielamy dostępu do twoich informacji tylko w celu zapewnienia wsparcia technicznego.

Czy moje dane są przekazywane poza obszar Unii Europejskiej?

Dane mogą być przesyłane poza UE do dostawców platform mailingowych. W takiej sytuacji zapewniamy, by Twoje prawa były chronione zgodnie z obowiązującym prawem.

Jak długo dane są przechowywane?

Twoje dane są przechowywane, dopóki twoja zgoda jest ważna lub dopóki nie otrzymamy informacji, że twój adres e-mail jest nieaktualny.

Jakie sa moje prawa?

Jeśli chciałbyś przejrzeć, poprawić, zaktualizować, usunąć lub w inny sposób ograniczyć nasze wykorzystanie twoich danych osobowych, które zostały nam wcześniej przekazane, możesz się z nami skontaktować. Będziemy przestrzegać twoich żądań zgodnie z obowiązującym prawem. Możesz również złożyć formalną skargę do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Czy muszę udostępniać dane?

Nie musisz udostępniać swoich danych, ale jeśli tego nie zrobisz, nie będziemy w stanie dostarczyć Ci żądanych treści.

Jak mogę się kontaktować w sprawie przetwarzania moich danych?

Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych – Jacka Grabowskiego, z którym możesz skontaktować się na adres e-mail: prywatność [at] gemius.com.