Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranej branży

Branża

Architekt Systemów

Dlaczego warto z nami współpracować?

Gemius jest międzynarodową firmą badawczo-technologiczną założoną w 1999 roku. Jesteśmy na rynku niemal 20 lat, a nasz cel pozostaje bez zmian: dostarczanie rzetelnej wiedzy na temat rynku internetowego, aby nasi Klienci mogli podejmować najlepsze biznesowe decyzje.

Informacje, które dostarczamy to m.in. dane socjogeograficzne internautów na wybranych rynkach, dane analityczne o liczbie odwiedzin na konkretnych witrynach oraz dane o ilości reklam publikowanych w internecie. Wycinek tego co robimy znajdziesz na: Hot Gemius AdReal czy Ranking.pl.

Gemius rozwija kilka produktów poprzez dedykowane zespoły IT pracujące w metodyce Agile, każdy produkt ma Product Ownera.

Pracująz z nami:

  • masz duże możliwości rozwoju (szkolenia zewnętrzne, wewnętrzne, konferencje, biblioteczkę firmową) oraz wsparcie profesjonalnego Agile Coacha,
  • korzystasz z nieformalnego stylu pracy (brak dress codu, bardzo dobre relacje między Pracownikami) oraz elastycznych godziny,
  • zyskujesz stabilne zatrudnienie, dobre warunki pracy (nowoczesne, bardzo dobrze wyposażone biuro i dopasowany do Twoich potrzeb sprzęt komputerowy) oraz ciekawe bonusy (m.in. zdrowa żywność, masaże, integracje).

Zakres obowiązków:

W roli Architekta Systemów będziesz:

  • rozmawiać z biznesem (Product Ownerem, sprzedażą, Klientem), aby dogłębnie zrozumieć źródłową potrzebę kierowaną przez nich do IT,
  • rozmawiać z zespołami IT, aby mieć dobre rozeznanie co do kosztów zleconych zadań oraz wariantów ich realizacji,
  • negocjować z biznesem, aby ustalić co jest kluczową potrzebą i umiejętnie pomagać budować priorytety,
  • negocjować z zespołami IT, aby znaleźć sposób na szybkie dostarczenie potrzebnych biznesowi wartości,
  • wspólnie z IT i biznesem szukać sposobów na niwelowanie głównych ryzyk w postawionych celach,
  • wspólnie z IT i biznesem proponować rozwiązania problemów, które dają największą wartość Klientowi, można je najszybciej dostarczyć i generują najmniejszy koszt.

Nasze wymagania:

  • nastawienie na komunikatwność (uważne słuchanie, precyzyjne formułowanie wypowiedzi),
  • wysokie umiejętności negocjacyjne (potwierdzone sukcesami),
  • praktyczne stosowanie zasady: bycie twardym wobec problemu, miękkim wobec ludzi,
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • kilka lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania,
  • wykształcenie lub doświadczenie biznesowe.

Proces rekrutacji

Rekrutacja na stanowisko rozpoczyna się od analizy nadesłanej aplikacji, której wyniki są podstawą zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Jeśli wynik rozmowy będzie pozytywny, wówczas zapraszamy na dzień próbny w naszym zespole, gdzie sprawdzimy Twoje praktyczne umiejętności, a Ty będziesz mieć szansę poznać firmę od wewnątrz.

Jak złożyć dokumenty

Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz współtworzyć unikalne rozwiązania badawczo-technologiczne, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego (klikając w poniższy przycisk "Aplikuj"). Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

FB TW LN

More >Close