Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranej branży

Branża

Junior Sales Specialist

Dlaczego warto z nami współpracować?

Gemius jest międzynarodową firmą badawczo-technologiczną założoną w 1999 roku. Jesteśmy na rynku  już kilkanaście lat, ale nasz cel pozostaje bez zmian: dostarczanie rzetelnej wiedzy na temat rynku internetowego, tak aby nasi Klienci mogli podejmować najlepsze biznesowe decyzje.

Na rynku polskim współpracujemy z największymi wydawcami, reklamodawcami oraz domami mediowymi. W naszym portfolio znajdują się zarówno narzędzia umożliwiające prowadzenie analityki webowej, jak również systemy umożliwiające emisję i pomiar reklam wyświetlanych w internecie. Każdego dnia doradzamy naszym Klientom przy podejmowaniu wielu ważnych decyzji związanych z ich internetową działalnością. Realizujemy również oficjalny pomiar polskiego internetu – Badanie Gemius/PBI, które od kilkunastu lat jest standardem pomiaru stron internetowych i aplikacji w Polsce.

Dzięki nam:

  • poznasz świat badań i narzędzi internetowych od podszewki,
  • będziesz pracować w dynamicznym zespole i eksperckim otoczeniu,
  • w swojej pracy będziesz współpracować z Działem Sprzedaży w bieżącej obsłudze kluczowych Klientów,
  • zapewnimy Ci przestrzeń na samodzielne realizowanie zadań, wdrażanie własnych pomysłów i rozwiązań,
  • rozwiniesz się zawodwo i pomożemy Ci w wyznaczeniu ścieżki dla Twojej dalszej kariery,
  • doświadczysz nieformalnego stylu pracy (brak dress codu, bardzo dobre relacje między pracownikami, elastyczne godziny pracy),
  • zyskasz stabilne zatrudnienie, dobre warunki pracy i ciekawe benefity (m.in. karta sportowa/medyczna, zdrowa żywność).

Zakres obowiązków:

Twoją rolą będzie bieżące wsparcie Działu Sprzedaży pracującego z największymi podmiotami na internetowej mapie Polski.

Do Twoich zadań będzie należeć:

  • wsparcie procesu komunikacji z Klientami,
  • wprowadzanie danych do CRM,
  • praca nad materiałami marketingowymi (prezentacje, dokumenty, newslettery),
  • pomoc administracyjna (koordynacja spotkań, opieka nad dokumentacją i umowami),
  • a do tego wszystkiego niezbędna będzie współpraca z pracownikami Działu Sprzedaży oraz pracownikami Działów Technicznych.

Nasze wymagania:

Jeżeli interesujesz się internetowymi narzędziami analitycznymi, digital marketingiem i rynkiem reklamy internetowej, a także jesteś osobą:

  • chętną do szybkiej nauki w zakresie technologii internetowej,
  • ze świetnymi umiejętnościami organizacyjnymi,
  • samodzielną w zakresie przydzielonych projektów,
  • skrupulatną i zorientowaną na szczegóły,
  • potrafiącą znaleźć rozwiązania na zadane problemy,
  • sumienną i terminową,
  • otwartą i z dużym poczuciem humoru,
  • posiadającą dobrą znajomość  MS Office (w tym Excel oraz Power Point),
  • a dodatkowo, jeśli masz pierwsze doświadczenie zdobyte w domu mediowym, agencji reklamowej lub u internetowego wydawcy (nie jest to warunek konieczny),

to bardzo chcielibyśmy Cię poznać!

Proces rekrutacji

Kilkuetapowa rekrutacja na stanowisko rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych, której wyniki są podstawą rozmowy telefonicznej z osobą z zespołu HR. W kolejnym etapie rekrutacji zapraszamy do rozwiązania zadania rekrutacyjnego. Wyłoniona w procesie selekcji osoba zostanie zaproszona na ostatni etap rekrutacji, którym jest rozmowa z przyszłym przełożonym,

Jak złożyć dokumenty

Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz wziąć udział w rozwoju naszej firmy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

FB TW LN

More >Close