Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranej branży

Branża

Elektronik

Dlaczego warto z nami współpracować?

Gemius jest międzynarodową firmą badawczo-technologiczną założoną w 1999 roku. Od początku nasz cel pozostaje bez zmian: dostarczanie rzetelnej wiedzy na temat rynku internetowego, tak aby nasi Klienci mogli podejmować najlepsze biznesowe decyzje. Nasze działania rozwijamy również poza internetem, działając w kierunku badania jednoźródłowego (o czym dowiesz się np. z tego artykułu)

Obecnie poszukujemy Elektronika, który by tworzył rozwiązania wspomagające nasze badania.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie układów elektronicznych analogowych i cyfrowych:

                    - tworzenie schematów elektrycznych urządzeń
                    - projektowanie płytek PCB,

  • przygotowywanie dokumentacji;
  • tworzenie prototypów oraz przeprowadzanie testów.

Nasze wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe;
  • praktyczna umiejętność projektowania układów analogowych i cyfrowych;
  • znajomość oprogramowania EDA, CAD/CAM;
  • umiejętność montażu elementów elektronicznych SMD i THD;
  • orientacja w bieżących zagadnieniach związanych z elektroniką oraz wiedza o trendach i kierunkach rozwoju w elektronice;
  • ogólna wiedza o komponentach dostępnych na rynku;
  • zorientowanie na realizację zadań;

Dodatkowe atuty:

  • umiejętność programowania urządzeń elektronicznych w języku C;
  • umiejętność identyfikacji i naprawy uszkodzeń.

PROCES REKRUTACJI:

Kilkuetapowa rekrutacja rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych, której wyniki są podstawą rozmowy telefonicznej. Kolejny etap to spotkanie rekrutacyjne z rekruterem oraz przedstawicielem Działu IT. Na tym etapie kandydat jest również zapraszany do rozwiązania zadania rekrutacyjnego. Wyłoniona w procesie selekcji osoba zaproszona zostanie na rozmowę z bezpośrednim przełożonym, która będzie ostatnim etapem rekrutacji.

JAK ZŁOŻYĆ DOKUMENTY?

Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz rozwijać się w inowacyjnym środowisku, wypełni formularz aplikacyjny. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

FB TW LN

More >Close