Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranej branży

Branża

Młodszy Analityk

Dlaczego warto z nami współpracować?

Gemius jest międzynarodową firmą badawczo-technologiczną założoną w 1999 roku. Jesteśmy na rynku już dwadzieścia lat, a nasz cel pozostaje bez zmian: dostarczanie rzetelnej wiedzy na temat rynku internetowego, tak aby nasi Klienci mogli podejmować najlepsze biznesowe decyzje.

Dział Analiz odpowiada za wykonywanie zaawansowanych analiz i niestandardowych raportów, niedostępnych z poziomu interfejsów produktów Gemius. Zespół przygotowuje zarówno rozwiązania jednorazowe, jak i automaty do cyklicznych, bądź często powtarzających się zapytań, opiekuje się infrastrukturą raportową oraz wdraża i rozwija nowe raporty i analizy.

Dołączając do nas:

  • zdobędziesz doświadczenie w przetwarzaniu dużych ilości danych,
  • poznasz metody badania internetu pod okiem najlepszych specjalistów,
  • wdrożysz się w pracę z nowymi technologiami i narzędziami,
  • będziesz mieć szerokie pole do wykazania własnej inicjatywy poprzez możliwość samodzielnej realizacji projektów oraz opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań,
  • zapewnimy Ci duże możliwości rozwoju (szkolenia zewnętrzne, wewnętrzne, konferencje, biblioteczkę firmową),
  • proponujemy Ci nieformalny styl pracy (brak dress codu, bardzo dobre relacje między pracownikami, elastyczne godziny pracy), szeroki zakres firmowch benefitów (m.in. karta sportowa/medyczna, zdrowa żywność, masaże, integracje)

Zakres obowiązków:

Do Twoich głównych zadań należeć będzie m.in.:

  • przetwarzanie i analiza danych, przy wnikaniu w trudne zagadnienia i znajdywaniu nieoczywistych rozwiązań,
  • przygotowywanie i przedstawianie raportów w języku polskim i angielskim,
  • aktywna współpraca z innymi zespołami w firmie przy przygotowywaniu innowacyjnych rozwiązań i udoskonaleń,
  • bieżąca pomoc analitykom z zespołu w realizacji poszczególnych etapów analiz.

Nasze wymagania:

Jeżeli jesteś osobą samodzielną i zorganizowaną oraz charakteryzują Cię:

  • zaangażowanie i inicjatywa,
  • pracowitość i dokładność,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • dociekliwość, krytyczne spojrzenie, uwaga na detal,
  • łatwość i chęć do argumentowania wypracowanych wniosków,

a także masz:

  • bardzo dobry poziom języka angielskiego,
  • wiedzę z zakresu zagadnień związanych z internetem,

to chcielibyśmy Cię poznać!

Dodatkowe umiejętności:

  • umiejętność pracy w środowisku Linux/Unix®,
  • znajomość narzędzi umożliwiających przetwarzanie plików tekstowych, np. awk, grep, sed oraz znajomość relacyjnych baz danych.

Proces rekrutacji

Kilkuetapowa rekrutacja na stanowisko rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych, której wyniki są podstawą zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Po spotkaniu z przedstawicielami HR kolejnym etapem jest rozwiązanie zadania. Ostatnim etapem rekrutacji jest spotkanie z przyszłym przełożonym, który ostatecznie podejmie decyzję o współpracy z kandydatem.

Jak złożyć dokumenty

Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz wziąć udział w rozwoju naszej firmy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

FB TW LN

More >Close