Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranej branży

Branża

Junior Internet Research Support

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • będziesz brał/brała czynny udział w największym w naszej części świata projekcie badania audytorium internetowego,
  • będziesz miał/miała szerokie pole do wykazania własnej inicjatywy poprzez możliwość samodzielnej realizacji projektów oraz opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań,
  • będziesz miał/miała możliwość poznania metod badania internetu pod okiem najlepszych specjalistów,
  • oferujemy elastyczne godziny pracy,
  • proponujemy Ci nieformalny styl pracy (brak dress codu, bardzo dobre relacje między pracownikami),
  • będziesz mógł/mogła korzystać z firmowych kuchni wyposażonych w zdrową żywność i inne artykuły,
  • zapewnimy Ci duże możliwości rozwoju (szkolenia zewnętrzne, wewnętrzne, konferencje, biblioteczkę firmową),
  • zagwarantujemy Ci dobre warunki pracy (nowoczesne biuro i sprzęt komputerowy),
  • będziesz mógł/mogła poznawać nowe technologie i narzędzia.

Zakres obowiązków:

Dołączysz do zespołu Audience Research Client Service realizującego badanie oglądalności witryn internetowych oraz profilu społeczno-demograficznego internautów w kilkudziesięciu krajach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

Twoim zadaniem będzie uczestnictwo w realizacji badania gemiusAudience w wybranych krajach, w tym:

  • świadczenie wsparcia merytorycznego dla Klientów wewnętrznych z oddziałów zagranicznych,
  • przygotowywanie danych wejściowych do badania,
  • weryfikacja poprawności wyników badania,
  • analiza trendów badania,
  • szukanie rozwiązań dla nietypowych potrzeb Klientów,
  • zlecanie i nadzorowanie realizacji zadań dla działu IT ,
  • praca nad rozwojem badania.

Nasze wymagania:

Jeżeli posiadasz wyższe wykształcenie lub jesteś studentem/studentką ostatniego roku studiów (preferowane kierunki nauk społecznych, np. socjologia, psychologia, kognitywistka bądź kierunki ścisłe, np. matematyka czy ekonometria) oraz:

  • znasz język angielski w mowie i piśmie w stopniu bardzo dobrym,
  • interesujesz się trendami i zjawiskami w branży internetowej,
  • lubisz pracę z ludźmi,
  • posiadasz zdolności analityczne,
  • jesteś osobą komunikatywną, samodzielną, dokładną i sumienną,
  • angażujesz się w powierzone projekty,
  • jesteś dyspozycyjny/dyspozycyjna w wymiarze pełnego etatu,
  • masz poczucie humoru

to chcielibyśmy Cię poznać!

Dodatkowe umiejętności:

  • znajomość prowadzenia badań społecznych,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • doświadczenie w obsłudze Klienta,
  • znajomość technologii internetowych (np. HTML, JavaScript) oraz podstaw programowania,
  • umiejętności pracy w środowisku Linux/Unix.

Proces rekrutacji

Kilkuetapowa rekrutacja na stanowisko rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych, której wyniki są podstawą rozmowy telefonicznej. Kolejny etap to spotkanie rekrutacyjne, następnie kandydaci zapraszani są do rozwiązania zadania rekrutacyjnego, które ocenione będzie przez przyszłych przełożonych. Wyłoniona w procesie selekcji osoba zaproszona zostanie na rozmowę, gdzie omawiane będą szczegóły współpracy.

Jak złożyć dokumenty

Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz wziąć udział w rozwoju naszej firmy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

FB TW