Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranej branży

Branża

Junior IT Tech Support Specialist

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • będziesz brać udział w innowacyjnych i ambitnych zadaniach,
  • wprowadzimy Cię w nowe technologie i narzędzia oraz zapewnimy Ci możliwości rozwoju (w tym: szkolenia zewnętrzne, wewnętrzne, konferencje),
  • zapewniamy atmosferę pracy zbudowaną na bazie szacunku, dobrych relacji i dzielenia się wiedzą,
  • oferujemy elastyczne godziny pracy, stabilne zatrudnienie i pracę wyłącznie od poniedziałku do piątku,
  • proponujemy Ci nieformalny styl pracy (brak dress codu, bardzo dobre relacje między Pracownikami),
  • zagwarantujemy Ci komfort pracy (nowoczesne biuro i sprzęt komputerowy) oraz ciekawe bonusy (m.in. zdrowa żywność, lekcje w-f, masaże).

Zakres obowiązków:

Dołączysz do Działu Wsparcia Technicznego, który odpowiada za rozwiązywanie często złożonych, problemów technicznych w naszych oddziałach zagranicznych. Pracujemy za pomocą zgłoszeń w systemie, przekazywanych nam przez naszych Kolegów z innych państw.

Do Twoich zadań należeć będzie

  • rozwiązywanie problemów technicznych związanych z systemami informatycznymi mierzącymi zachowania użytkowników internetu,
  • koordynacja i obsługa zgłoszeń problemów technicznych w systemie elektronicznym,
  • wsparcie w zarządzaniu emisją reklam,
  • konfigurowanie, testowanie i diagnozowanie działania systemów emisji reklam i mierzenia zdarzeń w internecie,
  • przetwarzanie i analiza dużych zbiorów danych.

Nasze wymagania:

Jeżeli masz:

  • detektywistyczne zacięcie do rozwiązywania zagadek,
  • satysfakcję z rozwiązywania trudnych i wielowątkowych problemów,
  • umiejętność pracy ze stronami internetowymi (HTML i CSS),
  • podstawową umiejętność pracy na konsoli Linux na poziomie użytkownika,
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego,

oraz cechuje Cię:

  • chęć do przyswajania ciągle nowej wiedzy z zakresu technologii internetowej,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność w stosunku do realizowanych zadań,
  • sumienność i terminowość,
  • otwartość i komunikatywność,
  • duże poczucie humoru (warunek konieczny!)

to chcielibyśmy Cię poznać.

Nie musisz posiadać doświadczenia zawodowego!

Proces rekrutacji

Kilkuetapowa rekrutacja na stanowisko rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych, której wyniki są podstawą zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Kolejny etap to rozwiązanie przez kandydatów rekrutacyjnego zadania, które ocenione będzie przez przyszłych przełożonych. Wyłoniona w procesie selekcji osoba zaproszona zostanie na rozmowę z bezpośrednim przełożonym, po której zostanie podjęta decyzja o zatrudnieniu.

Jak złożyć dokumenty

Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata oraz chcesz rozwinąć swoje kompetencje i wziąć udział w rozwoju naszej firmy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

FB TW LN

More >Close