Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranej branży

Branża

Kierownik IT

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy firmą o polskich korzeniach, która odniosła międzynarodowy sukces (działamy na ponad 35 rynkach, a w 14 z nich mamy swoje oddziały). Naszym pracownikom zapewniamy duże możliwości rozwoju, w tym udział w szkoleniach i konferencjach oraz możliwość tworzenia publikacji naukowych i prasowych.

Pracujemy z wykorzystaniem zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania (jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, która wdrożyła Scrum).

W Gemius:

  • będziesz brać udział w rozwoju zaawansowanych systemów wspierających biznesową działalność uczestników rynku reklamy internetowej,
  • zdobędziesz doświadczenie w procesach projektowania i implementacji złożonej infrastruktury informatycznej przetwarzającej duże ilości danych,
  • oferujemy Ci elastyczne formy współpracy i godziny pracy,
  • proponujemy Ci nieformalny styl pracy (brak dress codu, luźna atmosfera i bardzo dobre relacje między pracownikami),
  • dbamy o naszych pracowników zapewniając im, m.in. kartę medyczną/ sportową, masaże, zajęcia wf, kuchnie zaopatrzone w owoce, soki, miody...

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad procesami tworzenia i rozwoju kluczowych projektów informatycznych w firmie,
  • dobór odpowiednich technologii, strategii, metodologii w celu osiągnięcia założonych celów,
  • zarządzanie kilkoma scrumowymi zespołami IT, w tym: rekrutacja i rozwój kompetencji zespołu,
  • ścisła współpraca z kadrą kierowniczą oraz Klientami (w tym analiza potrzeb biznesowych Klientów),
  • stałe monitorowanie postępów w projektach oraz terminowości dostarczania produktów.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyczne i/lub matematyczne),
  • doświadczenie biznesowe w zarządzaniu projektami IT (min. 3 lata), w tym projektami w środowisku Linux/Unix,
  • praktyczna znajomość języków C/C++,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami związanymi z wytwarzaniem oprogramowania,
  • znajomość rynku internetowego potwierdzona doświadczeniem zawodowym,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • duża wiedza na temat metodologii prowadzenia projektów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • otwartość, komunikatywność,
  • zdolności przywódcze, umiejętności delegowania zadań i przestrzegania terminów.

Dodatkowe umiejętności:

  • atutem będzie praktyczna znajomość technologii z obszaru BigData.

Jak złożyć dokumenty

Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz wziąć udział w rozwoju naszej firmy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

FB TW