Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranej branży

Branża

Kierownik IT

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • będziesz mógł/mogła wziąć udział w rozwoju zaawansowanych systemów wspierających działalność uczestników rynku reklamy internetowej,
  • zdobędziesz doświadczenie w procesach projektowania i implementacji złożonej infrastruktury informatycznej przetwarzającej duże ilości danych,
  • pracujemy z wykorzystaniem zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania i jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, która wdrożyła Scruma,
  • jesteśmy firmą o polskich korzeniach, która odniosła międzynarodowy sukces (działamy na ponad 30 rynkach, a w 16 z nich mamy swoje oddziały),
  • zapewnimy Ci duże możliwości rozwoju (szkolenia zewnętrzne, wewnętrzne, konferencje, biblioteczkę firmową) w tym możliwość tworzenia publikacji naukowych i prasowych,
  • oferujemy Ci elastyczne formy współpracy i godziny pracy,
  • proponujemy Ci nieformalny styl pracy (brak dress codu, bardzo dobre relacje między pracownikami),
  • będziesz mógł/mogła korzystać z firmowych kuchni wyposażonych w zdrową żywność i inne artykuły,
  • będziesz mógł/mogła wybrać jedną z dofinansowanych przez firmę kart (medyczna, sportowa),
  • zagwarantujemy Ci dobre warunki pracy (nowoczesne biuro i sprzęt komputerowy).

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad procesami tworzenia i rozwoju kluczowych projektów informatycznych w firmie,
  • dobór odpowiednich technologii, strategii, metodologii w celu osiągnięcia założonych celów,
  • zarządzanie kilkoma scrumowymi zespołami IT,
  • ścisła współpraca z kadrą kierowniczą oraz klientami, w tym analiza potrzeb biznesowych klientów,
  • rekrutacja pracowników do działu IT, zarządzanie ludźmi, rozwój kompetencji zespołu,
  • stałe monitorowanie postępów w projektach oraz terminowości dostarczania produktów projektu.

Nasze wymagania:

Od kandydata/kandydatki oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (informatyczne i/lub matematyczne),
  • doświadczenia biznesowego w zarządzaniu projektami IT (min. 3 lata), w tym projektami w środowisku Unix (C/C++),
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami związanymi z wytwarzaniem oprogramowania,
  • znajomości rynku internetowego potwierdzonej doświadczeniem zawodowym,
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem oraz dużej wiedzy na temat metodologii prowadzenia projektów,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • otwartości, komunikatywności, zdolności analitycznych,
  • umiejętności przywódczych, umiejętności delegowania zadań i przestrzegania terminów,
  • atutem będzie znajomość technologii z obszaru BigData (udział w rzeczywistych projektach).

Proces rekrutacji

Kilkuetapowa rekrutacja na stanowisko rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych, której wyniki są podstawą zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Kolejny etap to rozwiązanie przez kandydatów rekrutacyjnego zadania, które ocenione będzie przez przyszłych przełożonych. Wyłoniona w procesie selekcji osoba zaproszona zostanie na rozmowę, gdzie omawiane będą szczegóły współpracy.

Jak złożyć dokumenty

Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz wziąć udział w rozwoju naszej firmy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

FB TW