Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranej branży

Branża

Marketing Specialist / Specjalista/ka ds. marketingu

Dlaczego warto z nami współpracować?

Gemius to globalna firma badawczo-technologiczna dostarczająca dane, a także zaawansowane rozwiązania marketingowe. Oferujemy kompleksowe usługi dla reklamodawców, właścicieli mediów i agencji reklamowych, wydawców oraz e-commerce. Jesteśmy częścią Global Insights Community, i członkiem IAB Europe. Nasze rozwiązania zostały wyróżnione przez IAB Research Awards 4 razy w kategorii pomiar odbiorców. Dzięki sile utalentowanych ludzi, unikatowemu procesowi przetwarzania danych i technologii, zapewniamy klientom nasze wysoko wartościowe produkty, niestandardowe rozwiązania, odpowiednią technologię i doskonałą obsługę. Wspieramy i uzasadniamy decyzje biznesowe naszych partnerów oraz sprawiamy, że wierzą w siłę danych od 25 lat!

Dlaczego warto z nami pracować?

  • będziesz mieć szerokie pole do wykazania własnej inicjatywy poprzez możliwość samodzielnej realizacji projektów oraz opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań,
  • oferujemy elastyczne godziny pracy,
  • proponujemy Ci nieformalny styl pracy (brak dress codu, bardzo dobre relacje między pracownikami),
  • zapewnimy Ci duże możliwości rozwoju (szkolenia zewnętrzne, wewnętrzne, konferencje, biblioteczkę firmową),
  • zagwarantujemy Ci elastyczne warunki pracy (praca w trybie hybrydowym) oraz ciekawe benefity (m.in. zdrowa żywność, nauka języków obcych, masaże biurowe).

Zakres obowiązków:

Twoich zadań należeć m.in.:

  • inicjowanie i wdrażanie działań marketingowych, które wspierają strategię firmy na rynku niemieckim,
  • opracowanie strategii publikacji i kompleksowa opieka nad stroną firmową i stronami produktowymi,
  • budowanie wiedzy o naszych produktach i zarządzanie działaniami związanymi z ich promocją,
  • monitorowanie mediów oraz działań konkurencji,
  • obsługa kanałów social media na rynku niemieckim
  • zarządzanie promocją,
  • budowanie wiedzy o naszych produktach i zarządzanie działaniami związanymi z ich promocją
  • koordynowanie i udział w konferencjach oraz spotkaniach branżowych,
  • prowadzenie ad-hocowych działań marketingowych.

Nasze wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. poziom C1) – warunek konieczny,
  • dobra znajomość języka anielskiego (min. poziom B2)- warunek konieczny
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, z sektora B2B, najlepiej w firmie z związanej z rynkiem on-line (np. u wydawcy internetowego, w firmie badawczej realizującej badania internetowe, domu mediowym lub agencji reklamowej),
  • samodzielność w realizacji zadań,
  • umiejętność tworzenia tekstów marketingowych, tzw. “lekkie pióro”,
  • zaawansowana znajomość pakietu Office, w szczególności PowerPoint i Excel,
  • umiejętność analizy danych i wyciągania na ich podstawie wniosków,
  • komunikatywności oraz zaangażowania w powierzone zadania,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Dodatkowe umiejętności:

  • znajomość produktów Gemius,
  • doświadczenie w pracy z klientem

FB TW LN