Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranej branży

Branża

Młodszy Specjalista ds. administracyjnych

Dlaczego warto z nami współpracować?

Gemius jest międzynarodową firmą badawczo-technologiczną założoną w 1999 roku. Jesteśmy na rynku już kilkanaście lat, a nasz cel pozostaje bez zmian: dostarczanie rzetelnej wiedzy na temat rynku internetowego, tak aby nasi Klienci mogli podejmować najlepsze biznesowe decyzje.

Dlaczego Gemius?

  • jesteśmy polską firmą, która odniosła sukces poza granicami kraju konkurując z największymi graczami rynku internetowego,
  • z nami masz szerokie pole do wykazania własnej inicjatywy oraz duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań,
  • oferujemy nieformalną atmosferę pracy w młodym i energicznym zespole,
  • zapewnimy Ci możliwość rozwoju (kursy językowe, szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne, biblioteczkę firmową),
  • oferujemy stabilność i pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku,
  • zagwarantujemy Ci dobre warunki (nowoczesne biuro i sprzęt komputerowy) oraz ciekawe bonusy (m.in. karta medyczna/sportowa, zdrowa żywność, masaże…).

Zakres obowiązków:

Dołączysz do Zespołu Administracji, który stanowi krwiobieg firm, ponieważ jest odpowiedzialny za sprawne funkcjonowanie infrastruktury, z której na co dzień korzystają Pracownicy.

Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie m.in.:

  • wsparcie recepcji poprzez: obsługę centralki telefonicznej, księgi korespondencyjnej oraz poczty elektronicznej,
  • ścisła współpraca z zewnętrznymi dostawcami, w tym koordynacja ich pracy,
  • organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych oraz praca przy eventach firmowych,
  • organizacja i rozliczanie delegacji służbowych,
  • wsparcie Działu Administracji w realizacji bieżących projektów,
  • wsparcie asystenckie Zarządu firmy.

Nasze wymagania:

Jeżeli jesteś osobą sumienną i samodzielną oraz:

  • sprawienie posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie,
  • masz pierwsze doświadczenia w pracy biurowej,
  • dobrze obsługujesz pakiet MS Office,
  • chcesz rozwijać się w obszarze administracji,
  • masz wysokie umiejętności komunikacyjne oraz kulturę osobistą,
  • potrafisz i lubisz pracować nad wieloma różnymi zadaniami, często w tym samym czasie,
  • łatwo nawiązujesz i utrzymujesz relacje z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi,

...to chcielibyśmy Cię poznać!

Proces rekrutacji

Kilkuetapowa rekrutacja rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych,której wyniki są podstawą do rozmowy telefonicznej. Kolejnym etapem po rozmowie telefonicznej jest zaproszenie na spotkanie, którego celem jest sprawdzenie umiejętności i zdolności kandydatów. Wyłoniona w procesie selekcji osoba zostanie następnie zaproszona na rozmowę z bezpośrednim przełożonym, po której zostanie podjęta decyzja o zatrudnieniu.

Jak złożyć dokumenty

Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz wziąć udział w rozwoju naszej firmy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

FB TW LN

More >Close