Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranej branży

Branża

Office Manager

Dlaczego warto z nami współpracować?

Gemius jest międzynarodową firmą badawczo-technologiczną założoną w 1999 roku. Od początku nasz cel pozostaje bez zmian: dostarczanie rzetelnej wiedzy na temat rynku internetowego, tak aby nasi Klienci mogli podejmować najlepsze biznesowe decyzje. Nasze działania rozwijamy również poza internetem, działając w kierunku badania jednoźródłowego (o czym dowiesz się np. z tego artykułu)

Jako Office Manager dołączysz do Działu Administracji, który stanowi krwiobieg firmy, będąc odpowiedzialnym za sprawne funkcjonowanie infrastruktury, z której na co dzień korzystają Pracownicy. Do szczegółowych zadań działu należy zarządzanie i dbanie o powierzchnie biurowe, w tym ich aranżacja, modernizacja i zaopatrzenie.

Dlaczego Gemius?

  • jesteśmy polską firmą, która odnosi międzynarodowe sukcesy konkurując z największymi graczami rynku internetowego,
  • u nas otrzymasz szerokie pole do wykazania własnej inicjatywy oraz duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań,
  • oferujemy stabilne zatrudnienie i pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku,
  • zagwarantujemy Ci dobre warunki pracy (nowoczesne biuro i sprzęt komputerowy), ciekawe bonusy (m.in. karta medyczna/sportowa, zdrowa żywność, masaże) oraz zapewnimy Ci możliwość rozwoju (kursy językowe, szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne, biblioteczkę firmową).

Zakres obowiązków:

  • negocjacje i renegocjacje umów zakupowych,
  • kontakt z zarządcami budynku,
  • kontrola jakości zakupionych usług/towarów,
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań organizacyjno-finansowych,
  • organizacja delegacji służbowych,
  • wsparcie asystenckie Zarządu firmy,
  • podejmowanie innych działań odpowiadających potrzebom Pracowników (związanych np. z aranżacją biura)

Nasze wymagania:

  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz kultura osobista,
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową.

Proces rekrutacji

Kilkuetapowa rekrutacja na stanowisko rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych oraz krótkiej rozmowy telefonicznej z wybranymi Kandydatami. Wynik selekcji CV i rozmowy jest podstawą zaproszenia na spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielami Działu HR. Kolejnym etapem jest rozmowa z przyszłym przełożonym. Ostatnim etapem rekrutacji będzie spotkanie z Dyrektorem Pionu Administracji i Finansów.

Jak złożyć dokumenty

Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz wziąć udział w rozwoju naszej firmy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

FB TW LN

More >Close