Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranej branży

Branża

Panel Management Expert

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • weźmiesz aktywny udział w największym w naszej części świata projekcie badania audytorium internetowego,
  • będziesz miieć szerokie pole do wykazania własnej inicjatywy poprzez możliwość samodzielnej realizacji projektów oraz opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań,
  • będziesz poszerzać swoją wiedzę o metodach badań internetu pod okiem najlepszych specjalistów,
  • zapewnimy Ci duże możliwości rozwoju (szkolenia zewnętrzne, wewnętrzne, konferencje, biblioteczkę firmową),
  • oferujemy elastyczne godziny pracy oraz nieformalny styl pracy (brak dress codu, bardzo dobre relacje między Pracownikami),
  • zagwarantujemy Ci dobre warunki pracy (nowoczesne biuro i sprzęt komputerowy), stabilne zatrudnienie oraz ciekawe bonusy (m.in. karta sportowa/medyczna, zdrowa żywność, masaże).

Zakres obowiązków:

Pracując jako Panel Management Expert będziesz odpowiadać za tworzenie oraz dbanie o jakość paneli wykorzystywanych w badaniach Gemiusa. Do Twoich zadań należeć będzie m.in.:

  • rekrutacja paneli badawczych oraz ocena ich jakości, kontrola prób i ich ciągły monitoring,
  • praca nad rozwojem badania, m.in. przez ciągłe kreatywne szukanie nowych sposobów rekrutacji paneli,
  • ewaluacja skuteczności różnych metod rekrutacji,
  • zakup danych niezbędnych do realizacji badania,
  • współpraca z przedstawicielami zagranicznych oddziałów firmy Gemius,
  • kontakt z parterami zewnętrznymi w wielu krajach.

Nasze wymagania:

Jeżeli:

  • masz min. 3-letnie doświadczenie w pracy z badaniami panelowymi,
  • w ostatnim roku przynajmniej raz rekrutowałeś uczestników do badania panelowego,
  • znasz język angielski w mowie i piśmie w stopniu bardzo dobrym,
  • posługujesz się w sposób swobodny pakietem Office,

oraz

  • interesujesz się trendami i zjawiskami w branży internetowej,
  • posiadasz zdolności analityczne,
  • jesteś osobą komunikatywną, samodzielną, dokładną i sumienną,
  • angażujesz się w powierzone projekty,

to chcielibyśmy Cię poznać!

PROCES REKRUTACJI:

Kilkuetapowa rekrutacja rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych, której wyniki są podstawą rozmowy telefonicznej. Kolejny etap to spotkanie rekrutacyjne z rekruterem. W kolejnym kroku kandydat jest zapraszany do rozwiązania zadania rekrutacyjnego. Wyłoniona w procesie selekcji osoba zaproszona zostanie na rozmowę z przyszłym przełożonym, która będzie ostatnim etapem rekrutacji.

JAK ZŁOŻYĆ DOKUMENTY?

Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz rozwijać się w inowacyjnym środowisku, wypełni formularz aplikacyjny. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

FB TW LN

More >Close