Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranej branży

Branża

Praktyki w Zespole Administracji

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • ponieważ to, co najbardziej cenią nasi Praktykanci to niesamowita i przyjazna atmosfera podczas praktyk,
  • oferujemy nieformalny styl pracy (brak dress codu, bardzo dobre relacje między Pracownikami),
  • zagwarantujemy Ci dobre warunki pracy (nowoczesne biuro i sprzęt komputerowy) oraz wsparcie doświadczonego Opiekuna Praktyk,
  • będzie to dla Ciebie okazja, aby zdobyć pierwsze szlify zawodowe,
  • będziesz korzystać z firmowych benefitów: kuchni wyposażonych w zdrową żywność, szkoleń, masaży.

Zakres obowiązków:

W ramach praktyk dołączysz do Zespołu Administracji. Twoją rolą będzie m.in.:

  • współpraca z firmami kurierskimi,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • bieżąca obsługa recepcji,
  • wsparcie Pracowników od strony administracyjnej,
  • koordynacja obiegu dokumentów w firmie,
  • udział w bieżących projektach i zadaniach ad hoc.

Nasze wymagania:

Jeżeli jesteś osobą komunikatywną i nie boisz się kontaktu z osobami na różnych stanowiskach, a poza tym:

  • posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego,
  • samodzielnie korzystasz z pakietu programów MS Office,
  • jesteś osobą samodzielną, rzetelną i zaangażowaną,
  • masz wysoką kulturę osobistą i zdolności interpersonalne,
  • z chęcią angażujesz się w powierzane Ci zadania,
  • jesteś dyspozycyjna/-y min. 20 godzin tygodniowo przez okres 3 miesiący.

….. to chcielibyśmy Cię poznać!

Nie musisz mieć żadnych doświadczeń zawodowych – wszystkiego Cię nauczymy!

Proces rekrutacji

Kilkuetapowa rekrutacja na stanowisko rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych, której wyniki są podstawą zaproszenia na spotkanie. W trakcie takiego spotkania możliwa jest również rozmowa z osobami z Zespołu i bezpośrednim przełożonym, który podejmie ostateczną decyzję o zatrudnieniu.

Jak złożyć dokumenty

Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz wziąć udział w rozwoju naszej firmy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

FB TW LN

More >Close