Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranej branży

Branża

Product Owner (adserving)

Dlaczego warto z nami współpracować?

Gemius to międzynarodowa firma badawczo-technologiczna założona w 1999 roku z centralą w Polsce, zatrudniająca około 280 pracowników. Jesteśmy pionierem w dziedzinie jednoźródłowego pomiaru mediów (internetu, tv i radia). Jako pierwsi na świecie wprowadziliśmy na rynek badanie, w którym nasi klienci zobaczą wyniki dotarcia ich treści nie tylko ze źródeł internetowych, ale również mediów tradycyjnych tj. telewizji i radia (o czym dowiesz się z tego artykułu).

Oferujemy:
  • elastyczne godziny pracy,
  • umowę o pracę/B2B,
  • pracę zdalną (z regularnymi spotkaniami F2F),
  • szkolenia i warsztaty,
  • możliwość pracy z nowoczesnego biura z firmową kuchnią wyposażoną w zdrową żywność,
  • dofinansowanie karty medycznej lub sportowej.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i rozwijanie wizji, strategii i kierunków rozwoju infrastruktury adservingowej,
  • tworzenie roadmapy produktu,
  • monitorowanie ryzyka i zagrożeń w projekcie,
  • zarządzanie zespołem projektowym,
  • współpraca z zespołem deweloperów w procesie tworzenia produktu zgodnie z metodologią Scrum,
  • współodpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych produktu,
  • dbanie i wspieranie procesu pozyskiwania i utrzymywania klientów,
  • odpowiedzialność za produkt i procesy wspierające, w szczególności wsparcia technicznego i marketingu.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy z adservingiem (po stronie produktowej lub technologicznej),
  • znajomość modeli sprzedaży w technologii Programmatic,
  • praktycznej znajomości zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania (preferowane Agile, Scrum),
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych,
  • motywacji i kreatywności do nieustającego ulepszania naszego produktu adservingowego,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • samodzielności, odpowiedzialności i inicjatywy,
  • dobrej znajomości języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie.

Jak złożyć dokumenty

Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz wziąć udział w rozwoju naszej firmy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

FB TW LN

More >Close