Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranej branży

Branża

Software Engineer

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • realizowane przez nas projekty są nowatorskie i nieprzeciętne,
  • zbieramy dziennie 12 mld rekordów zawierających informacje o odsłonach na witrynach naszych Klientów,
  • doceniamy ambicję i nieszablonowe myślenie,
  • przywiązujemy dużą wagę do osobistego rozwoju i staramy się go wspierać (m.in. szkolenia zewnętrzne, wewnętrzne, konferencje, biblioteczka firmowa),
  • oferujemy elastyczne formy współpracy i godziny pracy,
  • proponujemy Ci nieformalny styl pracy (brak dress codu, bardzo dobre relacje między pracownikami),
  • gwarantujemy Ci dobre warunki pracy (nowoczesne biuro oraz sprzęt biurowy) oraz ciekawe bonusy (m.in. karta medyczna/sportowa, zdrowa żywność, masaże).

Zakres obowiązków:

Dołączysz do eksperckiego zespołu, który dostarcza rozwiązania dla całej firmy (strony www, aplikacje intranetowe, systemy integracyjne, narzędzia wspomagające bezpieczeństwo). Weźmiesz udział w różnorodnych projektach z pogranicza frontend, backend i integracji systemów. Na co dzień będziesz współpracować z programistami, administratorami IT, projektantami i biznesem.

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość przynajmniej dwóch języków: Python, JavaScript, PHP,
  • wiedza z zakresu baz danych SQL (MySQL/Postgres),
  • umiejętność wersjonowania kodu (preferowany Git),
  • znajomość środowiska Linux i skryptów Bash,
  • rozumienie protokołu HTTP i TCP/IP,
  • sprawność w tworzeniu interfejsów www: HTML5, CSS3 (nie wymagamy umiejętności graficznych),
  • doświadczenie w projektach z jednego z obszarów: aplikacje webowe, integracja systemów, systemy uwierzytelniające, automatyzacja infrastruktury.

Dodatkowe umiejętności:

  • doświadczenie w optymalizacji wydajności rozwiązań internetowych,
  • zaawansowana wiedza o systemie Linux od strony serwera,
  • orientacja w zagadnieniach cyberbezpieczeństwa,
  • znajomość rozwiązań typu NoSQL.

Proces rekrutacji

Kilkuetapowa rekrutacja rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych, której wyniki są podstawą rozmowy telefonicznej. Kolejny etap to spotkanie rekrutacyjne z rekruterem oraz bezpośrednim przełożonym. Na tym etapie kandydat jest również zapraszany do rozwiązania zadania rekrutacyjnego. Wyłoniona w procesie selekcji osoba zostanie zaproszona do ostatniego etapu, w czasie którego sprawdzane będą jej praktyczne umiejętności.

Jak złożyć dokumenty

Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz wziąć udział w rozwoju naszej firmy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

FB TW LN

More >Close