Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranej branży

Branża
2015-12-04 08:41

Biznes, finanse, prawo: ranking wydawców internetowych

Gdzie polscy internauci poszukują informacji biznesowych, finansowych i prawnych? Sprawdź, kto znalazł się w czołówce rankingu wydawców internetowych, przygotowanego przez firmę Gemius.

Jak pokazują najnowsze wyniki badania Megapanel PBI/Gemius (październik 2015), najpopularniejsze strony WWW z zakresu biznesu, finansów i prawa wśród polskich internautów należą do Grupy Wirtualna Polska (prawie 25 proc. zasięgu) i Onet – RASP (ponad 20 proc.).

Na trzeciej medalowej pozycji znalazła się Grupa Gazetaprawna.pl, która z zasięgiem ponad 15 proc. dotarła do ponad 3,8 mln użytkowników sieci.

O badaniu Megapanel PBI/Gemius

Dane pochodzą z ogólnopolskiego badania internetu Megapanel PBI/Gemius, realizowanego w sposób ciągły od ponad 10 lat przez firmę Gemius na zlecenie spółki Polskie Badania Internetu. Na jego podstawie publikowane są dane statystyczne, które prezentują popularność stron WWW oraz związanych z nimi profili społeczno-demograficznych internautów.

Dane z badania Megapanel PBI/Gemius służą reklamodawcom, agencjom reklamowym i domom mediowym do szacowania potencjału reklamowego stron WWW i planowania kampanii online. Korzystają z nich również wydawcy, którzy na ich podstawie szacują udział własny w rynku internetowym i wyceniają powierzchnie reklamowe, jakimi dysponują. Więcej o badaniu: www.audience.gemius.pl. 

Do schowka> Drukuj

Rodzaj treści

aktualności

Branża

finanse, media

Kraj

Polska