Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranej branży

Branża
2019-09-18 08:36

Koźmiński wraz z Gemiusem kolejny raz organizują marketingowe studia podyplomowe

Koźmiński wraz z Gemiusem kolejny raz organizują marketingowe studia podyplomowe

Gemius już po raz trzeci został partnerem merytorycznym studiów podyplomowych „Badania i Analizy Marketingowe w Internecie”, realizowanych w Akademii Leona Koźmińskiego. Dzięki warsztatowej formule zajęć, studenci kierunku dowiedzą się w praktyce, jak interpretować dane, korzystać z badań oraz posługiwać się narzędziami analitycznymi, w tym rozwiązaniami firmy Gemius.

Oferta Akademii Leona Koźmińskiego skierowana jest zarówno do początkujących adeptów digital marketingu, jak również do praktyków, pragnących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu badań i analiz internetowych. Formuła studiów zakłada podejście praktyczne, a więc oparte przede wszystkim o zajęcia warsztatowe, laboratoria oraz analizę case studies. Absolwenci kierunku zyskają konkretne umiejętności oraz wiedzę, które będą mogli z powodzeniem wdrożyć w swojej codziennej pracy.

Eksperci Gemius przybliżą uczestnikom studiów wiedzę z zakresu analityki internetowej, narzędzi badawczych, interpretacji danych w kontekście planowania i realizacji kampanii digital, a nawet sztucznej inteligencji. Zajęcia, prowadzone m.in. przez Lucynę Kobę oraz Krzysztofa Zielińskiego z wykorzystaniem badań i systemów analitycznych Gemius (gemiusAdReal, gemiusDirectEffect, czy badanie Gemius/PBI), realizowane będą w ramach bloku programowego „Analiza digital”.

ꟷ Zajęcia, które realizujemy wspólnie z firmą Gemius cieszą się dużą popularnością i co roku są wysoko oceniane przez naszych absolwentów. Praktyczne umiejętności z zakresu analiz i badań marketingowych online są dziś nie do przecenienia, dlatego cieszymy się, że po raz kolejny mamy okazję zaoferować studentom kompleksowy i niezwykle wartościowy pod względem merytorycznym program edukacyjny ꟷ komentuje dr Przemysław Tomczyk, kierownik merytoryczny programu.

Rekrutacja na studia podyplomowe „Badania i Analizy Marketingowe w Internecie” w Akademii Leona Koźmińskiego trwa do 30 września 2019. Więcej informacji o programie studiów jest dostępnych na stronie uczelni: www.kozminski.edu.pl/BIAM

Akademia Leona Koźmińskiego od 20 lat oceniania jest jako najlepsza niepubliczna uczelnia magisterska w rankingu magazynu edukacyjnego „Perspektywy”. Dziennik ekonomiczny „Financial Times” potwierdził również wysoką pozycję Akademii w rankingu europejskich szkół biznesu – uczelnia znalazła się w nim na 43. pozycji, najwyżej ze wszystkich placówek z Europy Środkowo-Wschodniej.

Do schowka> Drukuj

Rodzaj treści

aktualności

Kraj

Polska