Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranej branży

Branża
2015-04-21 09:33

Ranking internetowych wydawców sportowych

Więcej niż co czwarty internauta przegląda aktualności sportowe na Onet.pl i WP.pl. Zaraz za nimi najpopularniejszy jest serwis sportowy Gazeta.pl. Pierwszą dziesiątkę zamyka Endomondo.com. Sprawdź ranking internetowych wydawców sportowych.

Jak pokazują najnowsze wyniki badania Megapanel PBI/Gemius, w styczniu blisko 54 proc. internautów przeglądało sieć w poszukiwaniu wiadomości sportowych. Na jakie strony najczęściej zaglądali?

O badaniu Megapanel PBI/Gemius

Dane pochodzą z ogólnopolskiego badania internetu Megapanel PBI/Gemius, realizowanego w sposób ciągły od 10 lat przez firmę Gemius na zlecenie spółki Polskie Badania Internetu. Na jego podstawie publikowane są dane statystyczne, które prezentują popularność stron WWW oraz związanych z nimi profili społeczno-demograficznych internautów.

Dane z badania Megapanel PBI/Gemius służą reklamodawcom, agencjom reklamowym i domom mediowym do szacowania potencjału reklamowego stron WWW i planowania kampanii online. Korzystają z nich również wydawcy, którzy na ich podstawie szacują udział własny w rynku internetowym i wyceniają powierzchnie reklamowe, jakimi dysponują. Więcej o badaniu: www.audience.gemius.pl. 

Temat

Do schowka> Drukuj

Rodzaj treści

analiza

Branża

media

Kraj

Polska