Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranej branży

Branża
2015-06-22 07:37

Ranking najpopularniejszych serwisów VoD

Dane z marca 2015 roku pokazują, że ponad 3,8 miliony internautów odwiedziło serwis Vod.pl. Ponad milion mniej użytkowników sieci gościło na Zalukaj.tv (2,6 mln). Na trzecim miejscu znalazły się się Ipla.tv i aplikacja ipla, które łącznie przyciągnęły ponad 2 miliony internautów. Sprawdź ranking serwisów oferujących materiały wideo na życzenie.

O badaniu Megapanel PBI/Gemius

Dane pochodzą z ogólnopolskiego badania internetu Megapanel PBI/Gemius, realizowanego w sposób ciągły od ponad 10 lat przez firmę Gemius na zlecenie spółki Polskie Badania Internetu. Na jego podstawie publikowane są dane statystyczne, które prezentują popularność stron WWW oraz związanych z nimi profili społeczno-demograficznych internautów.

Dane z badania Megapanel PBI/Gemius służą reklamodawcom, agencjom reklamowym i domom mediowym do szacowania potencjału reklamowego stron WWW i planowania kampanii online. Korzystają z nich również wydawcy, którzy na ich podstawie szacują udział własny w rynku internetowym i wyceniają powierzchnie reklamowe, jakimi dysponują. Więcej o badaniu: www.audience.gemius.pl.

Do schowka> Drukuj

Rodzaj treści

analiza

Branża

media, reklama

Kraj

Polska