Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranej branży

Branża
2024-05-20 14:57

Gemius sponsorem głównym Forum IAB 2024

Gemius sponsorem głównym Forum IAB 2024

Gemius został sponsorem głównym Forum IAB 2024. Uczestnicy konferencji usłyszą aż 2 prezentacje ekspertów Gemius: pierwszego dnia Forum prelekcję wygłosi Aleksandra Załęska wraz z Marcinem Niemczykiem z PBI, natomiast drugiego wystąpi Emil Pawłowski, w duecie z Radosławiem Gołębiem z AMS.

Tegoroczne Forum IAB odbędzie w dniach 22-23 maja. Pierwszego dnia konferencji Aleksandra Załęska, szefowa badania Mdiapanel, oraz Marcin Niemczyk z Polskich Badań Internetu opowiedzą uczestnikom konferencji, jak będzie wyglądała rzeczywistość świata badań po wyłączeniu przez Google obsługi 3rd partry cookies. Ich prezentacja zatytułowana "Where is your cookie? Czyli wyścig zbrojeń na nowe, ale czy lepsze czasy…?" odbędzie się o g. 15.50, w ramach ścieżki tematycznej "Transformacja cyfrowa i innowacje".

Podczas drugiego dnia wydarzenia Emil Pawłowski, Chief Strategic Partnerships Officer w Gemius, i Radosław Gołąb z AMS przybliżą słuchaczom zagadanienia pomiaru digital out-of-home w prezentacji "Jak dotrzeć z reklamą video do osób, które przestały oglądać telewizję i nie uzależniły się od mediów społecznościowych?". Odbędzie się ona o godzinnie 14.20, w ramach ścieżki tematycznej "Efektywność".

Serdecznie zapaszamy do udziału w tym wydarzeniu!

Więcej informacji: https://forumiab.pl/

Do schowka> Drukuj

Rodzaj treści

dane

Kraj

Polska