Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranej branży

Branża

Polityka prywatności

Jesteśmy zaangażowani w ochronę prywatności użytkowników Internetu i bezpieczeństwo danych, które zbieramy. Zapewniamy zgodność naszych działań z przepisami Unii Europejskiej dotyczącymi prywatności we wszystkich spółkach należących do Grupy Gemius. Szczególną wartością dla nas jest tworzenie własnych aktywnych polityk prywatności oraz udział w globalnych zmianach prawa prywatności. Poniżej znajdziesz podstawowe stosowane przez nas zasady. Możesz również skorzystać z linków na tej stronie, aby dowiedzieć się więcej.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Jako firma badawcza staramy się być odpowiedzialnym administratorem danych osobowych, które przetwarzamy. W naszych badaniach używamy odpowiednio przygotowanych narzędzi i metod służących zachowaniu odpowiedniego poziomu anonimowości internautów.

ZGODA

Zapewniamy internautom jasne zasady i możliwość wyboru, gdy podejmują decyzje o wykorzystaniu ich danych osobowych.

3 FILARY BEZPIECZEŃSTWA

Poufność, integralność i dostępność informacji to filary, na których oparte są zasady bezpieczeństwa informacji. Poufność oznacza ograniczenie dostępu do informacji, integralność zapewnia, że informacje są wiarygodne, a dostępność jest gwarancją, że uprawnione osoby będą miały wgląd do informacji.

MINIMALIZACJA DANYCH

Przetwarzamy tylko te dane, które są niezbędne do ściśle określonych i legalnych celów.

OCHRONA PRYWATNOŚCI NA ETAPIE PROJEKTOWANIA

Wdrażamy ochronę prywatności na etapie projektowania i w rozwoju naszych badań w taki sposób, aby zapewnić użytkownikom Internetu maksymalną ochronę ich prywatności.

“GLOKALIZACJA”

Jesteśmy firmą prowadzącą działania na wielu różnorodnych rynkach. Uważamy, że niezwykle ważne jest, aby działać zarówno zgodnie z lokalnymi jak i globalnymi przepisami i wymogami. Czasami, np. z powodu szczególnych wymagań prawnych w poszczególnych krajach, niektóre z naszych polityk mogą różnić się od dokumentów dostępnych na tej stronie. W celu uzyskania tekstu wiążącej polityki prywatności w swoim kraju, skontaktuj się z nami.