Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranej branży

Branża

Scrum Master

Dlaczego warto z nami współpracować?

Gemius jest polską firmą badawczo-technologiczną, działającą na międzynarodową skalę. Jesteśmy na rynku już kilkanaście lat i nasz cel pozostaje niezmienny: dostarczanie rzetelnej wiedzy na temat rynku internetowego, aby nasi Klienci mogli podejmować najlepsze biznesowe decyzje.

Informacje, które dostarczamy to m.in. dane socjogeograficzne internautów na wybranych rynkach. Są to również dane analityczne o liczbie odwiedzin na konkretnych witrynach oraz dane o ilości reklam publikowanych w internecie. Wycinek tego co robimy znajdziesz na: Hot Gemius AdReal czy Ranking.pl.

Pracują z nami:

  • masz duże możliwości rozwoju (szkolenia zewnętrzne, wewnętrzne, konferencje, biblioteczkę firmową) oraz wsparcie profesjonalnego Agile Coacha,
  • korzystasz z nieformalnego stylu pracy (brak dress codu, bardzo dobre relacje między Pracownikami) oraz elastycznych godziny,
  • zyskujesz stabilne zatrudnienie, dobre warunki pracy (nowoczesne, bardzo dobrze wyposażone biuro i dopasowany do Twoich potrzeb sprzęt komputerowy) oraz ciekawe bonusy (m.in. karty medyczna/sportowa, zdrowa żywność, masaże, integracje, ...)

Zakres obowiązków:

  • organizacja prac zespołu zgodnie z zasadami Scrum lub innej metodyki Agile, jeśli uznasz to za stosowne,
  • przygotowanie oraz prowadzenie spotkań Scrumowych (oczywiście możesz zaangażować w organizację spotkań swój zespół),
  • współtworzenie standardów firmy dla procesu wytwarzania oprogramowania z wykorzystaniem Scrum,
  • wsparcie Product Ownera oraz Zespołu Deweloperskiego.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • pierwsze doświadczenie w pracy na stanowisku Scrum Mastera,
  • bardzo dobrą znajomość zasad Scrum.

Będziesz przede wszystkim współpracować z ludźmi, stąd ważne są:

  • umiejętności interpersonalne na wysokim poziomie,
  • zdolności negocjacyjne.

Dodatkowe umiejętności:

Doświadczenie w pracy z JIRA lub innymi aplikacjami wspierającymi pracę zespołu Scrumowego.

Proces rekrutacji

Rekrutacja na stanowisko rozpoczyna się od analizy nadesłanej aplikacji, której wyniki są podstawą zaproszenia na rozmowy. Jeśli wynik rozmów będzie pozytywny, wówczas zapraszamy na dzień próbny w naszym zespole, gdzie sprawdzimy Twoje praktyczne umiejętności, a Ty będziesz mieć szansę poznać firmę od wewnątrz.

Jak złożyć dokumenty

Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz wziąć udział w rozwoju naszej firmy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

FB TW LN

More >Close