Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranej branży

Branża
2015-07-22 08:51

Amazon najpopularniejszy w listopadzie

Miesięcznie stronę Amazon.com odwiedza średnio 3,1 proc. polskich internautów (675 tys.). Strona ta cieszyła się największym zainteresowaniem w listopadzie, kiedy gościło na niej 4 proc. internautów.

Polscy internauci oprócz strony Amazon.com odwiedzają również Amazon.co.uk (średnio 1,3 proc. użytkowników sieci miesięcznie) oraz Amazon.de (średnio 0,6 proc.). Analiza objęła dane z okresu styczeń 2014–kwiecień 2015 roku.

O badaniu Megapanel PBI/Gemius

Dane pochodzą z ogólnopolskiego badania internetu Megapanel PBI/Gemius, realizowanego w sposób ciągły od ponad 10 lat przez firmę Gemius na zlecenie spółki Polskie Badania Internetu. Na jego podstawie publikowane są dane statystyczne, które prezentują popularność stron WWW oraz związanych z nimi profili społeczno-demograficznych internautów.

Dane z badania Megapanel PBI/Gemius służą reklamodawcom, agencjom reklamowym i domom mediowym do szacowania potencjału reklamowego stron WWW i planowania kampanii online. Korzystają z nich również wydawcy, którzy na ich podstawie szacują udział własny w rynku internetowym i wyceniają powierzchnie reklamowe, jakimi dysponują. Więcej o badaniu: www.audience.gemius.pl.

 

Do schowka> Drukuj

Rodzaj treści

analiza

Branża

handel

Kraj

Polska