Gemius partnerem merytorycznym Akademii Leona Koźmińskiego

Firma Gemius już drugi rok z rzędu będzie edukować uczestników studiów podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego. Eksperci Gemiusa przybliżą studentom praktyczną wiedzę na temat digital marketingu. Nabyte umiejętności adepci będą mieli okazję sprawdzić podczas zajęć warsztatowych z wykorzystaniem narzędzi i badań Gemiusa.
Gemius został partnerem merytorycznym studiów podyplomowych „Badania i analizy marketingowe” na prestiżowej uczelni ꟷ Akademii Leona Koźmińskiego. To już kolejna edycja studiów, na których eksperci Gemiusa będą mieli okazję edukować studentów w zakresie digital marketingu. Studia kierowane są zarówno do przyszłych, jak i do obecnych przedstawicieli branży marketingowej, pragnących zdobyć wiedzę i umiejętności niezależnego prowadzenia badań i analiz marketingowych oraz interpretacji danych.
Eksperci Gemiusa, w gronie których znaleźli się Marta Sułkiewicz, Emil Pawłowski, Radek Gołąb, Agata Rybus, Marcin Dobek oraz Krzysztof Zieliński, przybliżą uczestnikom studiów zasady skutecznego planowania kampanii reklamowych w sieci oraz wykorzystywania danych i analiz w podejmowaniu decyzji biznesowych. Istotnym punktem kursu będą zajęcia warsztatowe, podczas których studenci będą mieli okazję sprawdzić w praktyce nabytą wiedzę w połączeniu z wykorzystaniem narzędzi Gemiusa. Na uczestników kursu czeka analiza studia przypadku na podstawie danych z badania gemiusAdReal, nauka samodzielnego zlecania kampanii w narzędziu gemiusDirectEffect, a także praktyczny trening ze sprzedaży powierzchni reklamowej w modelu Programmatic przy użyciu adserwera AdOcean.
ꟷ Rola Gemiusa jako partnera merytorycznego jest dla nas nie do przecenienia. Praktyczne warsztaty prowadzone przez ekspertów firmy cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony naszych studentów. W zeszłym roku były one jednymi z najlepiej ocenianych godzin zajęciowych w całym programie studiów, dlatego w tym roku zdecydowaliśmy się na zwiększenie liczby zajęć prowadzonych przez naszego partnera ꟷ mówi dr Przemysław Tomczyk, kierownik merytoryczny programu.
Rekrutacja na studia podyplomowe „Badania i analizy marketingowe” w Akademii Leona Koźmińskiego trwa do 30 września 2018. Więcej informacji o programie studiów jest dostępnych na stronie uczelni: www.kozminski.edu.pl/BIAM
Akademia Leona Koźmińskiego zajęła 20. miejsce w światowym rankingu najlepszych studiów magisterskich z zarządzania według „Financial Times”. Od 19 lat Akademia jest oceniania również jako najlepsza wśród niepublicznych uczelni magisterskich w rankingu magazynu edukacyjnego „Perspektywy”.
Rodzaj treści
aktualnościKraj
Polska