Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranej branży

Branża
2015-12-09 08:34

Kim są użytkownicy serwisu LinkedIn?

Stronę LinkedIn.com odwiedza średnio miesięcznie 1,1 mln użytkowników internetu w Polsce. Kogo najłatwiej spotkać w serwisie?

W serwisie LinkedIn najłatwiej jest spotkać specjalistów lub przedstawicieli wolnych zawodów, a także uczniów lub studentów. Jak wynika z danych Gemiusa, osoby w wieku 25–34 lata stanowią jedną trzecią wszystkich użytkowników strony. Co trzeci odwiedzający, to mieszkaniec dużego miasta (powyżej 500 tys. mieszkańców). 45 proc. wszystkich użytkowników serwisu ma wykształcenie wyższe.

O badaniu Megapanel PBI/Gemius

Dane pochodzą z ogólnopolskiego badania internetu Megapanel PBI/Gemius, realizowanego w sposób ARciągły od ponad 10 lat przez firmę Gemius na zlecenie spółki Polskie Badania Internetu. Na jego podstawie publikowane są dane statystyczne, które prezentują popularność stron WWW oraz związanych z nimi profili społeczno-demograficznych internautów.

Dane z badania Megapanel PBI/Gemius służą reklamodawcom, agencjom reklamowym i domom mediowym do szacowania potencjału reklamowego stron WWW i planowania kampanii online. Korzystają z nich również wydawcy, którzy na ich podstawie szacują udział własny w rynku internetowym i wyceniają powierzchnie reklamowe, jakimi dysponują. Więcej o badaniu: www.audience.gemius.pl.

Do schowka> Drukuj

Rodzaj treści

analiza i infografika

Branża

media, reklama

Kraj

Polska