Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranej branży

Branża
2015-11-17 10:10

Najpopularniejsze tureckie strony WWW

Najwięcej tureckich internautów odwiedza strony informacyjne, wśród których najpopularniejszą jest Milliyet.com.tr. Jakie jeszcze krajowe strony WWW cieszą się zainteresowaniem Turków? Sprawdź w rankingu przygotowanym przez firmę Gemius.

W zestawieniu znaleźć można 10 najpopularniejszych krajowych stron WWW według liczby odwiedzających. Największą popularnością cieszą się serwisy informacyjne - w rankingu znajdziemy ich sześć, z popularnym Milliyet.com.tr na czele. Jednak wśród dziesięciu najchętniej odwiedzanych stron są także serwisy oferujące możliwość zrobienia zakupów, rozrywkę i wiadomości technologiczne. Na drugiej i dziesiątej pozycji znajdują się serwisy aukcyjne (Sahibinden.com i Gittigidiyor.com). Pozostałe dwie pozycje to serwis wideo, turecki odpowiednik YouTube.com (Izlesene.com) oraz strona z informacjami i nowościami technologicznymi (Donanimhaber.com).

O badaniu gemiusAudience

Dane pochodzą z międzynarodowego badania realizowanego w firmie Gemius w około 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej (gemiusAudience). Jego celem jest poznanie liczby i profilu demograficznego użytkowników Internetu oraz sposobu, w jaki korzystają z sieci, zarówno stron www, materiałów audio i wideo, jak i aplikacji. Badanie jest prowadzone zgodnie z zasadami międzynarodowego kodeksu ICC/ESOMAR. W Polsce jest realizowane pod nazwą Megapanel PBI/Gemius, a w Turcji – pod nazwą IAB Turkey Internet Audience Measurement Study.

Do schowka> Drukuj

Rodzaj treści

analiza

Branża

media

Kraj

Turkey