Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranej branży

Branża
2015-06-18 08:21

Litwa: Ponad 8 godzin miesięcznie na stronie randkowej

Średnio ponad 8 godzin miesięcznie litewscy użytkownicy smartfonów spędzają na portalu randkowym Ieskok.lt. Sprawdź w najnowszym rankingu Gemiusa, na przeglądanie jakich stron krajowych najwięcej czasu poświęcają litewscy użytkownicy smartfonów.

Co trzeci internauta ze smartfonem

Najnowsze dane (kwiecień 2015 roku) pokazują, że na Litwie krajowe strony WWW za pomocą smartfonów przegląda niemal jedna trzecia internautów w wieku 7–74 (31 proc.), czyli 748 tys. osób.

Randkowanie online zabiera najwięcej czasu

Analiza pokazała też, że ze wszystkich krajowych stron WWW litewscy internauci łączący się z siecią za pomocą smartfonów najwięcej czasu spędzają na portalu randkowym Ieskok.lt. Miesięcznie zajmuje im to średnio ponad 8 godzin. W zestawieniu znalazły się też dwie inne strony WWW o podobnej tematyce – Hotnot.lt (średnio 4 godziny i 40 minut na użytkownika w miesiącu) i Draugas.lt (średnio około 3 godziny na użytkownika w miesiącu).

Na Litwie użytkownicy smartfonów sporo czasu poświęcają też na przeglądanie stron internetowych o tematyce informacyjnej (Delfi.lt, 15min.lt, Lrytas.lt ), sportowej (Krepsinis.net, Basketnews.lt), parentingowej (Tevu-darzelis.lt) i motoryzacyjnej (Autogidas.lt).

A na jakich krajowych stronach WWW najdłużej surfują Litwini korzystający z tabletów? Dowiesz się niebawem.

O badaniu gemiusAudience

Dane pochodzą z międzynarodowego badania realizowanego w firmie Gemius w około 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej (gemiusAudience). Jego celem jest poznanie liczby i profilu demograficznego użytkowników Internetu oraz sposobu, w jaki korzystają z sieci, zarówno stron www, materiałów audio i wideo, jak i aplikacji. Badanie jest prowadzone zgodnie z zasadami międzynarodowego kodeksu ICC/ESOMAR.

Do schowka> Drukuj

Rodzaj treści

analiza

Branża

media

Kraj

Litwa