Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranej branży

Branża
2015-10-29 14:47

LinkedIN z największym wzrostem

Linkedin.com może pochwalić się największym wzrostem liczby użytkowników od lipca 2014 roku do lipca 2015 roku – spośród stron WWW o treści związanej z pracą i karierą zawodową. Jakie inne strony tego rodzaju w ciągu 12 miesięcy przyciągnęły najwięcej internautów? Sprawdź w rankingu przygotowanym przez firmę Gemius.

O badaniu Megapanel PBI/Gemius

Dane pochodzą z ogólnopolskiego badania internetu Megapanel PBI/Gemius, realizowanego w sposób ciągły od ponad 10 lat przez firmę Gemius na zlecenie spółki Polskie Badania Internetu. Na jego podstawie publikowane są dane statystyczne, które prezentują popularność stron WWW oraz związanych z nimi profili społeczno-demograficznych internautów.

Dane z badania Megapanel PBI/Gemius służą reklamodawcom, agencjom reklamowym i domom mediowym do szacowania potencjału reklamowego stron WWW i planowania kampanii online. Korzystają z nich również wydawcy, którzy na ich podstawie szacują udział własny w rynku internetowym i wyceniają powierzchnie reklamowe, jakimi dysponują. Więcej o badaniu:www.audience.gemius.pl.

Do schowka> Drukuj

Rodzaj treści

analiza

Branża

media, reklama

Kraj

Polska