Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranego tematu

Przeszukaj treści według wybranej branży

Branża
2015-06-30 09:16

Ukraina: strony z największym wzrostem popularności wśród mężczyzn

Portal nielegalnie udostępniający materiały wideo, platforma e-commerce i serwis dla miłośników obstawiania wyników meczów – takie ukraińskie strony przyciągnęły największą liczbę internautów płci męskiej od lipca 2014 roku do kwietnia 2015 roku. Sprawdź, jakie strony WWW zyskały na znaczeniu wśród mężczyzn na Ukrainie.

Największy skok w popularności wśród ukraińskich internautów odnotował serwis Kinogo.net. To portal, który udostępnia w sposób nielegalny materiały filmowe. Jeszcze rok temu korzystało z niego poniżej 10 proc. Ukraińców, ale w ciągu 12 miesięcy ich liczba się podwoiła.

Na drugim miejscu podium znalazł się serwis Rozetka.com.ua. To duża platforma e-commerce. Można poprzez nią kupić zarówno elektronikę, jak i zabawki czy materiały biurowe.

TOP 3 zamyka Parimatch.com. Poprzez ten serwis miłośnicy gier hazardowych mogą obstawiać wyniki meczów. Serwis ten funkcjonuje na podobnej zasadzie jak bet-at-home i innego tego typu podmioty.

Co ciekawe, w TOP 10 znalazły się przede wszystkim serwisy, które ze swej natury są rosyjskojęzyczne. Jedynie Facebook to globalny gracz w tym zestawieniu, który nie wywodzi się z Ukrainy lub Rosji.

Materiał ukazał się na stronie magazynu Brief.

Do schowka> Drukuj

Rodzaj treści

analiza

Branża

reklama

Kraj

Ukraina